Lider Zespołu Spedycji Międzynarodowej

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za organizację pracy oraz wyniki powierzonego zespołu spedycji międzynarodowej,

  • organizowanie transportów międzynarodowych w ramach powierzonych kierunków (kraje), rodzaju transportu lub klientów,

  • utrzymywanie kontaktów z powierzonymi klientami i przewoźnikami,

  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń,

  • koordynowaniu pracy spedytorów,

  • optymalizacja kosztów, bieżący, stały nadzór nad realizowanymi projektami,

  • raportowanie do Kierownika działu i/lub Dyrektora Spedycji,

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie zawodowe w branży, odpowiednia wiedza i kontakty w branży,

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielność, odpowiedzialność,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole (w tym ew. oceny i doboru pracowników – gł. spedytorów), motywowania, wyznaczania planów i celów zespołowych i indywidualnych,

  • znajomość j. angielskiego w stopniu min. komunikatywnym (min. B2)

Oferujemy

  • rodzaj umowy: umowa o pracę lub kontrakt (B2B), z okresem próbnym 3 m-ce,

  • wynagrodzenie: atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - adekwatne do oceny doświadczenia kandydata, plus premie,

  • benefity: opieka medyczna w sieci placówek prywatnych, pakiety sportowe, ubezpieczenia grupowe,

  • warunki i narzędzia pracy: wszystkie niezbędne,

  • godziny pracy, ew. delegacje: biurowe 7.30-16.00 lub 8.30 – 17.00, nienormowany w razie gdy to jest niezbędne,