Kierowca samochodów osobowych → Jazda nowymi samochodami

Opis stanowiska

  • Wjazd samochodami na statki
  • Zabezpieczenie samochodu podczas transportu (laszowanie)
  • Poruszanie się wokół określonego obszaru
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Możliwość pracy w soboty
  •  Start pracy już 07.05.2024!

Wymagania stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (A2/B1)
  • Prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodem (min. 1 rok)
  • Sprawność fizyczna
  • Samochód na dojazdy do pracy (mile widziany)

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 15,50€ brutto/h
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
  • Zadbane i bezpieczne środowisko pracy.
  • Współpraca z międzynarodowymi partnerami lub możliwość pracy za granicą.

Opiekunowie rekrutacji

Kręc Amanda
amanda@sedulus.pl
+48660362547