Kierowca autobusów miejskich (finansujemy kurs kat. D!)

Opis stanowiska

  • Praca jako kierowca autobusów miejskich w okolicy Utrechtu
  • Pierwszy miesiąc (płatny) - wdrożenie: szkolenie teoretyczne i praktyczne
  • Praca na różne zmiany ustalone według grafiku (określone z 6 tygodniowym wyprzedzeniem)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
Oferta dla kierowców z uprawnieniami: Kierowca autobusów (D+95)

Wymagania stanowiska

  • Chęć do podjęcia pracy w Holandii na okres conajmniej 6 miesięcy
  • Prawo jazdy kat. B lub kat. C
  • Doświadczenie jako kierowca kat. B lub kat. C
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B1) -> wymagany certyfikat ESOL lub Cambridge (test finansowany przez firmę)
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć pracy na różne i nieregularne zmiany

Oferujemy

  • Wynagrodzenie netto na start: 2118 €/miesiąc
  • Dodatek za nieregularny czas pracy - ok. 300€/miesiąc
  • Stawka rośnie z każdym kolejnym rokiem doświadczenia
  • Finansujemy kurs kat. D w 100%, jeśli ktoś przepracuje 6 miesięcy w Holandii po zdanym egzaminie
  • Zakwaterowanie zapewnione - ujęte w stawce - pokój 1os.
  • Darmowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt holenderski na 12 miesięcy -> później przejęcie bezpośrednio przez firmę
  • 25 dni urlopu w ciągu roku