Key Account Manager

Opis stanowiska

Grupa HR Quality Polska, w związku z rozwojem własnych struktur oraz intensywnymi działaniami sprzedażowymi w Polsce i zagranicą, oferuje dla odpowiednich kandydatów pracę w Warszawie na stanowisku:

Obowiązki:

  • sprzedaż nowoczesnych usług i rozwiązań HR optymalizujących procesy biznesowe (outsourcing, leasing pracowniczy, rekrutacje, payroll),
  • przygotowanie, prezentowanie i negocjowanie ofert,
  • generowanie leadów sprzedażowych,
  • budowanie i zarządzanie relacjami biznesowymi z obecnymi i przyszłymi Klientami,
  • wsparcie dla Klientów i współpracowników w ramach realizowanych umów,
  • dbałość o wizerunek firmy i świadczenie wysokiej jakości usług.

Wymagania stanowiska

  • wyższe wykształcenie,
  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B, preferowane w sprzedaży usług HR lub konsultingowych,
  • doświadczenie w negocjowaniu kontraktów z dużymi firmami zwłaszcza produkcyjnymi, logistycznymi,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra prezencja,
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe:
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w sprzedaży międzynarodowej;
  • mile widziany komunikatywny j. niemiecki,
  • znajomość j. rosyjskiego lub j. ukraińskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • ambitną pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się agencji doradztwa personalnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premiowe "no limit" rozliczane od każdego efektu Twojej pracy,
  • ciekawą ścieżkę zawodową uzależnioną od indywidualnych oczekiwań,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.