Key Account Manager - rynek niemiecki

Opis stanowiska

Dla jednej ze spółek Grupy HR Quality Polska poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Key Account Managera.

Czym będziesz zajmował się na co dzień:
· poszukiwanie nowych klientów na rynku niemieckim, którzy mają zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych z Polski,
· przygotowywanie ofert w oparciu o wytyczne klienta oraz regulacje prawne obowiązujące na rynku niemieckim,
· negocjacje warunków handlowych,
· odbywanie spotkań z klientami,
· współpraca z działem operacyjnym realizującym zlecenia,
· rozwój współpracy z pozyskanymi klientami,
· budowanie i utrzymywanie biznesowych relacji z klientami,
· profesjonalne reprezentowanie firmy na rynku niemieckim

Wymagania stanowiska

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • znajomość branży pracy tymczasowej w Niemczech,
  • znajomość pakietu MS-Office,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • operatywność i własna inicjatywa,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • rodzaj umowy: kontrakt B2B lub umowa o pracę,
  • konkurencyjne, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • premie, benefity: prowizja od wypracowanej marży,
  • warunki i narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy,
  • samochód - preferowany własny w rozliczeniu B2B lub wynajmowany na czas delegacji,
  • godziny pracy, ew. delegacje: 8-16, delegacje do Niemiec,
  • szkolenie, wdrożenie do pracy oraz opieka przełożonego w pierwszym okresie zatrudnienia.