Inżynier budowy - farmy PV

Opis stanowiska

  • Nadzór i koordynacja robót w zakresie budowy farm fotowoltaicznych,
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej pod kątem optymalizacji rozwiązań
  • Koordynacja pracy podwykonawców
  • Nadzór nad jakością wykonywanych robót (bieżąca kontrola jakości, prowadzenie list kontrolnych i rejestrów jakości), monitorowanie usterek wykonawczych i egzekwowanie od Podwykonawców wprowadzenia działań korygujących,
  • Przyjmowanie dostaw, przygotowanie materiałów odbiorowych, wniosków o inspekcje inwestorskie oraz kompilacja dokumentacji powykonawczej (tzw. red-pen)
  • Reprezentowanie firmy przed Inwestorem i Urzędami/Jednostkami administracyjnymi
  • Bieżące raportowanie do Kierownika Projektu
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy oraz pozostałymi członkami procesu budowlanego
  • Troska o bezpieczeństwo na budowie oraz przestrzeganie zasad BHP

Wymagania stanowiska

  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenia wyższego technicznego na kierunku budownictwo, energetyka, inżynieria środowiska lub pokrewnym
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Inżyniera Budowy,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie całej Polski, a w przyszłości Europy
  • Posiadanie uprawnień budowlanych lub możliwość ich uzyskania będzie dodatkowym nie jest warunkiem wymaganym, ale będzie dodatkowym atutem (firma zapewnia możliwość odbycia niezbędnej praktyk).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną (pakiet Luxmed)
  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykształcenia