Inżynier Automatyk HMI WinCC

Opis stanowiska

Dla firmy inżynieryjnej, lidera w dostarczaniu rozwiązań z dziedziny IT oraz automatyki przemysłowej poszukujemy inżynierów automatyków odpowiedzialnych za:
  • tworzenie systemów wizualizacji procesów HMI/SCADA,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej projektów,

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynier: automatyka, robotyka,

  • umiejętność programowania oraz konfiguracji systemów wizualizacji WinCC v7.x

  • znajomość języka programowania VBS oraz VBA,

  • znajomość języka C - tworzenie skryptów w systemie WinCC,

  • analityczne myślenie oraz kreatywność,

  • umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole,

  • dobra znajomość j. angielskiego,

  • dyspozycyjność – wyjazdy zagraniczne,

dodatkowo:

  • doświadczenie w uruchamianiu systemów automatyki,

  • programowanie i tworzenie standardów systemów opartych na sterownikach PLC,

  • umiejętności czytania schematów elektrycznych P&ID,

  • znajomość sieci przemysłowych (Profibus, Profinet, EthernetIP, Modbus),

  • mile widziana znajomość j. niemieckiego,

Oferujemy

  • umowę o pracę lub umowa B2B,

  • rozwój zawodowy oraz system szkoleń,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • możliwość hybrydowego systemu pracy (dom/biuro) – dostępny sprzęt do pracy zdalnej

  • elastyczne godziny pracy,

  • ubezpieczenie wyjazdów służbowych (podróż, zdrowotne, w tym szczepienia),

  • pracę w zespołach międzynarodowych,

  • stały kontakt z nowymi technologiami z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych,

inne benefity:

  • prywatna opieka medyczna (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę, rozszerzony współfinansowany),

  • ubezpieczenie na życie, program emerytalny,

  • spotkania integracyjne, pakiety sportowe, strefa ralaksu, game room,

  • dofinansowanie dodatkowej edukacji, wypoczynku, wyżywienia (obiady)

  • karta kredytowa