Inżynier Automatyk - Programista PLC

Opis stanowiska

Dla naszego klienta - jednego z liderów rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej z siedzibą w Małopolsce, szukamy do zespołu inżynierów o wymienionych niżej kwalifikacjach:

  • Udział w rozwoju firmy w zakresie automatyki - projekty i uruchomienia inwestycji gł. w przemyśle ciężkim, w tym walcownie,
  • Tworzenie standardów i programowanie systemów opartych na sterownikach PLC,

  • Odpowiedzialność za tworzenie systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA),

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji technicznej realizowanych projektów,

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunki studiów: automatyka, automatyka napędów, robotyka,

  • Umiejętność programowania sterowników PLC - Siemens, ewentualnie Allen Bradley oraz systemów wizualizacji,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych P&ID,

  • Znajomość sieci przemysłowych (Profibus, Profinet, EthernetIP, Modbus),

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym,

  • Zdolność do analitycznego myślenia oraz kreatywność,

  • Umiejętność współpracy w międzynarodowej grupie specjalistów oraz wymiany doświadczeń,

  • Dyspozycyjność – delegacje zagraniczne.

Dodatkowo - mile widziane:

  • Doświadczenie w uruchamianiu systemów automatyki,
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle ciężkim, maszynowym, remontach automatyki ciągów technologicznych itp.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń,

  • Motywacyjny system wynagradzania,

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, karta sportowa,

  • Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata