Inspektor Jakości

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

  • Kontrola dostarczanych przez dostawców wyrobów
  • Przeprowadzanie pomiarów oraz testów produktów i komponentów
  • Bieżące nadzorowanie wyników jakościowych
  • Stała współpraca z działem produkcyjnym
  • Akceptacja detali
  • Kontaktem z Inżynierem Jakości oraz Liderami zmian w związku z zauważoną niezgodnością
  • Dbaniem o stanowisko pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP i p.pożarowych

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie średnie lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane w branży automotive
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi potrzebnych narzędzi pomiarowych i znajomość technik pomiarowych
  • Dokładność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne oraz organizacyjne
  • Możliwośc pracy w systemie trzyzmianowym
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + premiowe
  • Narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie grupowe finansowane przez firmę
  • Uczestnictwo w licznych szkoleniach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Pracę w nowoczesnej firmie o wysokim standardzie
Kontrola jakości
Przemysł / Produkcja

Prosimy o wyrażenie zgód