Headhunter/freelancer

Opis stanowiska

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska wyższego szczebla,
  • Aktywne poszukiwania kandydatów oraz przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych,
  • Regularna komunikacja z kandydatami od momentu rozpoczęcia rekrutacji do formalnego zatrudnienia oraz w okresie onboardingu,
  • Współpraca z klientami zewnętrznymi oraz dbanie o klientów,
  • Współpraca z portalami rekrutacyjnymi,
  • Tworzenie baz danych o Kandydatach zgodnie z wymogami RODO.

Wymagania stanowiska

  • Znajomość języka Angielskiego na poziomie biegłym – Warunek konieczny,
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze rekrutacji,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, socjologia, marketing,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Determinacja w działaniu i wysoka jakość realizowanych projektów
  • Komunikatywność oraz otwartość,
  • Biegłość w pracy z programami pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Pracę w inspirującym międzynarodowym środowisku, otwartym na ludzi kreatywnych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia + System Premiowy,
  • Dynamiczną, zróżnicowaną i ciekawą pracę w branży transgranicznego delegowania pracowników,
  • Praca zdalna, pon.-czwartek do 16:00 w piątek do 14:00,
  • Możliwość rozwoju osobistego, szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy, telefon, laptop,
  • Nieograniczoną ilość kawy 😉