Elektryk utrzymania ruchu

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

Analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń
Serwis urządzeń związanych z układami napędowymi
Przegląd rozdzielnic
Diagnoza uszkodzonych urządzeń

Wymagania stanowiska

Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń elektrycznych w przemyśle ciężkim oraz w pracach na rozdzielniach elektrycznych
Wykształcenie co najmniej zawodowe o specjalności elektryk/elektromechanik
Braku przeciwwskazań do pracy na wysokości
Mile widziane uprawnienia SEP E1, E2, E3, albo chęć do ich wyrobienia
Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferujemy

STABILNE ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ PRACODAWCĘ
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę na jedną zmianę (6-14)
Motywacyjny system premiowy,
Pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, szkoleń, kursów, nieoprocentowane pożyczki, bilety do kina)
Przemysł / Produkcja
Elektryk/Automatyk