Elektromonter

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

montaż instalacji elektrycznych
rozwiązywanie problemów technicznych
przeglądy techniczne, pomiary kontrolne, bieżące i okresowe
współpraca przy opracowywaniu dokumentacji elektrycznej dla maszyn i urządzeń

Wymagania stanowiska

wykształcenie średnie techniczne o profilu elektromechanicznym, elektrotechnicznym lub pokrewnym
prawo jazdy kat. B
umiejętność obsługi i konserwacji urządzeń i instalacji elektrycznych (w tym niskiego i średniego napięcia)
znajomość budowy i zasad konserwacji urządzeń elektrycznych i mechanicznych
mile widziane uprawniena SEP gr. E1, E2 oraz E3, lub chęć do ich wyrobienia

Oferujemy

stabilne i uczciwe warunki pracy (umowa o pracę, pełny etat)
pracę na jedną zmianę, w godzinach 7:00-15:00
możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień
bogaty pakiet świadczeń socjalnych
Serwis / Technika / Montaż
Elektryk/Automatyk