Business Development Manager / KAM - Warszawa, Kraków

Opis stanowiska

Grupa HR Quality Polska, w związku z rozwojem własnych struktur oraz intensywnymi działaniami sprzedażowymi w Polsce i zagranicą, oferuje dla odpowiednich kandydatów pracę na stanowisku:

Business Development Manager / Warszawa, Kraków

Obowiązki:
  • sprzedaż nowoczesnych usług i rozwiązań HR optymalizujących procesy biznesowe (outsourcing, leasing pracowniczy, rekrutacje, payroll),
  • przygotowywanie, prezentowanie i negocjowanie ofert,
  • budowanie i zarządzanie relacjami biznesowymi z obecnymi i przyszłymi Klientami,
  • wsparcie dla Klientów i współpracowników w ramach realizowanych umów,
  • ścisły kontakt z osobami zarządzającymi i centralą firmy w Krakowie,
  • dbałość o wizerunek firmy i świadczenie wysokiej jakości usług.

Wymagania stanowiska

  • wyższe wykształcenie,
  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B, preferowane w sprzedaży usług HR lub konsultingowych,
  • doświadczenie w negocjowaniu kontraktów z dużymi firmami zwłaszcza produkcyjnymi i logistycznymi na poziomie zarządów,
  • umiejętność zarządzania, planowania i organizacji pracy,
  • silna orientacja na osiąganie wyznaczonych celów,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub j. niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Wymagania dodatkowe:
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w sprzedaży międzynarodowej,
  • znajomość j. rosyjskiego lub j. ukraińskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy lub współpracy w wybranej formule,
  • wynagrodzenie : podstawa oraz premie powiązane z wynikami,
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód,
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne).