Autor tekstów, osoba do prowadzenia bloga. Praca zdalna, idealna dla niepełnosprawnych

Opis stanowiska

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dlatego tę ofertę kierujemy do osób niepełnosprawnych. Więcej na naszej stronie: https://mywspieramy.org

Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. Jednak to nasz Zleceniodawca decyduje o wyborze określonego kandydata. To Klient podejmuje decyzję o zatrudnieniu wytypowanej osoby.

Obecnie dla kilku pracodawców poszukujemy osób do prowadzenia blogów firmowych

Zakres obowiązków:
* Tworzeniu ciekawych treści, tj. artykułów, postów, wpisów.
* Publikowanie treści na Facebooku oraz na blogu firmowym.

Wymagania:
* Wykształcenie wyższe.
* Lekkie pióro.
* Umiejętność pisania tekstów krótkich i długich na różne tematy.
* Kreatywność i samodzielności w pracy.
* Umiejętność zamieszczania postów na Facebooku.
* Mile widziana umiejętność dodawania wpisów na blogu w WordPress.

Pracodawca oferuje:
* Wynagrodzenie adekwatne do poziomu stanowiska.
* Możliwość pracy na część etatu.
* Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
* Elastyczne godziny pracy.
* Możliwość wykonywania pracy zdalnie, z domu.
* Szkolenia i wsparcie w pracy.
* Możliwość rozwoju i awansu.