Automatyk UR

Opis stanowiska

  • diagnostyka i usuwanie awarii układów automatyki i sterowania maszyn produkcyjnych,
  • diagnoza i usuwanie usterek aparatury kontrolno pomiarowej,
  • diagnoza i naprawy układów elektronicznych,
  • planowe prace konserwacyjne i remontowe,
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
  • inne zlecone zadania dot. utrzymania ruchu,

Wymagania stanowiska

  • techniczne wykształcenie kierunkowe (inż. automatyk, elektronik),
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe - mile widziane w środowisku produkcyjnym - UR,
  • umiejętność programowania PLC i diagnostyki sterowników (Siemens S7, S5 i inne),
  • umiejętność parametryzacji i diagnostyki napędów silników DC i AC,
  • umiejętność naprawy układów elektronicznych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, pneumatyka),
  • j. angielski - poziom umożliwiający pracę z dokumentacją techniczną,
  • znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność - praw zespole, odpowiedzialność, dyspozycyjność,

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie stałe, premie, nadgodziny,
  • zmianowy system pracy (3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady),
  • doskonalenie zawodowe i szkolenia,
  • pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki…),
  • atrakcyjne warunki na przystąpienie do programów: ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, karty sportowej.