Automatyk- Utrzymanie ruchu

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
nadzór i prowadzenie obsługi technicznej linii produkcyjnych;
bieżące naprawy mechaniczne i elektryczne linii produkcyjnej;
diagnostykę układów automatyki PLC;
modernizację i usprawnianie linii produkcyjnych;
zamawianie części zamiennych;

Wymagania stanowiska

wykształcenie minimum średnie w zakresie automatyki lub pokrewne;
znajomość elementów PLC, automatyki przemysłowej;
umiejętność obsługi komputera;
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
mile widziana umiejętność programowania PLC i uprawnienia elektryczne;
gotowość do podjęcia pracy zmianowej i zaangażowanie w jej wykonywanie;

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Zmianowy system pracy
Dobre wynagrodzenie+ bogaty pakiet benefitów pieniężnych
Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Elektryk/Automatyk