Asystent w dziale księgowym. Hybrydowa praca dla niepełnosprawnych Warszawa

Opis stanowiska

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dlatego tę ofertę kierujemy do osób niepełnosprawnych. Więcej na naszej stronie: https://mywspieramy.org

Naszą rolą jest rekomendacja osób, najbardziej dopasowanych do określonego profilu idealnego kandydata. Jednak to nasz Zleceniodawca decyduje o wyborze określonego kandydata. To Klient podejmuje decyzję o zatrudnieniu wytypowanej osoby.

Obecnie dla naszego klienta, sieci hotelowej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Asystent w dziale księgowym
Miejsce pracy: Warszawa, Rondo ONZ

Zakres obowiązków:
* Ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie księgowym Enova zgodnie z ustalonymi procedurami oraz wymogami prawa podatkowego i bilansowego
* Przygotowanie płatności w systemie księgowym oraz ich importowanie do aplikacji bankowej
* Uzgadnianie kont rozrachunkowych z dostawcami i odbiorcami
* Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Wymagania:
* Umiejętności pozwalające na wykonywanie opisanych obowiązków.
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy.
* Gotowość do wykonywania wszystkich obowiązków.
* Gotowość do nauki i stosowania wydajnych metod pracy.

Pracodawca oferuje:
* Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
* Wynagrodzenie adekwatne do poziomu stanowiska - od 4.000 zł brutto.
* Możliwość pracy hybrydowej (3 dni zdalnie) - po okresie próbnym.
* Możliwość awansu wewnętrznego.
* Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego UNUM.
* Opieką medyczną Enelmed.
* Dofinansowanie do karty multisport.
* Dofinansowanie do zajęć języka angielskiego.