AI Copywriter, pisanie artykułów blogowych przy pomocy sztucznej inteligencji ChatGTP

Opis stanowiska

My Wspieramy to agencja pośrednictwa pracy, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23087. Naszą specjalizacją jest rekrutacja i zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Łączymy pracodawców z właściwymi pracownikami z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ze względu na specyfikę naszej działalności, ofertę tę kierujemy wyłącznie do osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Więcej na naszej stronie: https://mywspieramy.org

Nasza rola polega na rekomendowaniu kandydatów, którzy najlepiej pasują do określonego profilu idealnego pracownika. Ostateczna decyzja o zatrudnieniu zawsze należy do naszego Klienta.

Aktualnie poszukujemy osoby do tworzenia artykułów blogowych z wykorzystaniem aplikacji opartych na sztucznej inteligencji. Dzięki integracji z programami udźwiękowiającymi, praca ta jest dostępna również dla osób z dysfunkcją wzroku.

Zakres obowiązków:

* Tworzenie artykułów z wykorzystaniem ChatGPT, zgodnie z wytycznymi.
* Pisanie blogów na różne tematy, zgodnie z dynamicznie zmieniającymi się trendami.

Wymagania:

* Praktyczna umiejętność obsługi aplikacji ChatGPT.
* Wykształcenie wyższe.
* Sprawne wyszukiwanie informacji w internecie.
* Zdolność do tworzenia treści o różnej tematyce i objętości.
* Sumienność i systematyczność.

Pracodawca oferuje:

* Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
* Elastyczne godziny pracy.
* Możliwość pracy zdalnej.
* Szkolenia i wsparcie na każdym etapie pracy.